“Nxirrni djemtë e mi nga burgu të varrosin motrën”, kërkesa e nënës së vajzës që u vra nga klienti Scarica

Invia ai tuoi amici
Aggiungi
 • 11 gen 2020

 • Per me shume video dhe lajme klikoni https://www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Commenti

 • Memini Zyra
  Memini Zyra 8 mesi fa

  Po' cfar ke bere moj nene?????hallin me te madh

 • Rexhi Mataj Ok Fiil

  po vajzaaa me klient andej moj zonje me araber e lloje lloje rracash ??? normale

 • Tale Murati
  Tale Murati 8 mesi fa

  Me vjen keq per ket nene te shkret por vajza paska qen nene dhe vete gabim te marresh ket rruge ka shume e shume nena qe rrisin femit ne skamje e vuajne me shpirt

 • ela ela
  ela ela 8 mesi fa

  Oh zonj mos thuaj i dua orgjentisht .Ashtu thuj juvlutem jo me dhen urdher te prer

 • Etmont Belloj
  Etmont Belloj 8 mesi fa

  Shume jguna shtet ti xhoje ne varrime dhe mbas varrimit ti xhoje ne burge .pata nje shoku berri akident me motorre dhe vdiqe. Vllaj ishte ne burge se e kapen me droge ishte 10 vjet I denuare me burge. Kur vdiqe ku shoku ime policia e solli me pranga ne varrime. Dhe policet ishen te armatosur se mos ikte. Mbas varrimit vajti ne burge. Po flasim per shteti angles